FIRMA

O NAS

CONSTEEL Construction to firma z polskim kapitałem, która wchodzi w skład grupy kapitałowej firm na terenie Polski, Szwecji oraz Rosji. Motto naszej firmy z którym się w pełni identyfikujemy brzmi:

„Osiągnij swój cel - pracuj z profesjonalistami”

Gwarantujemy terminowość i rzetelność wykonywanych realizacji. Kadra kierownicza firmy to zespół osób posiadających wieloletnie doświadczenie oraz kwalifikacje w przemyśle stoczniowym. Siedziba firmy mieści się w Gdyni. Bliskość firmy do trzech stoczni, niewątpliwie jest dużym atutem dla realizacji projektów stoczniowych.

Specjalizujemy się w zakresie projektowania, konfiguracji, modernizacji, naprawy, montażu oraz serwisu szeroko stosowanych systemów i urządzeń elektroniki, elektryki, automatyki, na jednostkach pływających i obiektach lądowych. Realizujemy projekty z wykorzystaniem specjalistycznego sprzętu, reprezentując najwyższą jakość bezpieczeństwa.

Budując własną markę w oferowaniu korzystnych rozwiązań, na wszystkich etapach dokładamy wszelkich starań aby profesjonalnie spełniać wymagania projektu i oczekiwania naszych klientów.

Dysponujemy wykwalifikowaną kadrą, wojskowych i cywilnych inżynierów z wieloletnim doświadczeniem, którzy w swoich dziedzinach są specjalistami najwyższej klasy. Nasi pracownicy posiadają poświadczenie bezpieczeństwa informacji niejawnych.

CONSTEEL Construction współpracuje z Liderami w branży stoczniowej i budowlanej, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie w realizacji projektów dla przemysłu morskiego i budownictwa lądowego.